Kniha návštěv

další změna

Je to k nevíře, ale zase nastala změna místa konání zábavy 25.10. Tentokrát jsou to Hamry!!!!!!!! Hustý.

změna

Vážení fans, tak se nám opět změnilo místo zábavy 25.10. Teď to jsou místo Sázavy pro změnu Slavkovice, kde si zahrajeme s Exitama. Doufám, že už to je konečná. Těšíme se na vás.

CD

Bylo by tedy ještě k mání CD Best of Titan? Trochu jsem zaspal.
Ivan Hrdina nadobro skončil s muzikou, nebo hraje jinde?

Re: CD

https://www.liquidface.cz/novinky.php

Pyrocar

Výborná akce v Přibyslavi! Dokonce i počasí se během našeho vystoupení umoudřilo a tak jsme to mohli pěkně rozjet. Děkujeme pořadatelům za pozvání.

Dobrohostov

Tak máme za sebou další vydařenou akci. Jediný co se nám nepovedlo je počasí, protože byla zima jak v Rusku. Ale ostatní super! Všem lidičkám děkujeme za přízeň a pořadatelům za pozvání. Keep on rockin. Váš New Titaaaan :-)

Re: Dobrohostov

Kdo ještě neviděl fotky z Dobrohostova, najde je prozatím na webu kapely Liquid Face: https://liquidface.cz/foto/index.php
Keep on rockin!

Lhotka

Vřele díky Všem zúčastněným za vytvoření parádní atmosféry, díky pořadatelům za perfektní organizaci akce, díky Vám, Všem pařmenům a přátelům staré dobré rockové muziky. Těšíme se na Vás zase v pátek 8.8. v Nové Vsi u Nového Města na Moravě. Na Vaše přání přidáváme opět po dlouhé době fotky do galerie, ještě je budeme doplňovat, tak bedlivě sledujte naše stránky. Keep on rockin. Váš New Titaaaan :-)

Přidat nový příspěvek

TOPlist