Kniha návštěv

zábava v zr

Tak jsme si včera po půl roce zase užili parádní akci v sokolovně. Chceme poděkovat všem, kteří se zúčastnili. Parádní atmosféra a lidi. Děkujeme vám. Snad se zase brzy uvidíme, možná hned 27.3. v Batyskafu.

Ukaž se

Žijete?? :-)

Re: Ukaž se

žijeme...náš kytarista odjel študýrovat do Němec a tak odehrajeme jednu akci když bude doma na vánoce a potom už s jiným bubeníkem budeme začínat někdy v březnu...

Nová Ves

Čau pařmeni!!! Parket v Nové Vsi v sobotu praskal ve švech a my Vám za to děkujeme!!! Ve fotogalerii naleznete pořádnou dávku fotek. A další pak taky zde: https://krlibor.rajce.idnes.cz/2015.08.01_NEW_TITAN_-_Nova_Ves_u_Noveho_Mesta_na_Morave/
Ještě jednou díky a na viděnou příště! :-)

zábava ve ZR

Tak jsme po delší době mohli zase ukázat jak nám to hraje. Zábava byla luxusní a tímto bych chtěl poděkovat všem, kteří se dostavili a dobře se bavili.

Zábavy

Ahoj, kdy přidáte na web rozpis zábav pro rok 2015?něco poblíž Chotěboře nebo přímo v Chotěboři se chystá?

Re: Zábavy

Už tam něco je, doufám, že toho bude přibývat.

cd

Vážení, kdo by měl zájem koupit cd New Titan, ozvěte se. Tu stovečku byste snad mohli zaplatit, když jsme se tak snažili.

Re: cd

Stovečku rádi dáme - kde je možno CD zakoupit?
Díky za odpověď.

Re: Re: cd

V Chotěboři Potraviny Mrkvička, Obolecká 281 a koncem tohoto týdne to bude k mání ve Žďáru, Hudebniny Petr Stejskal. No a jinak stačí zavolat 606828812 a domluvit se. Díky za zájem.

Přidat nový příspěvek

TOPlist