Kniha návštěv

Ke stažení

Zdar jak si stáhnu Titan Best Of CD, když nemám heslo na uloz.to. Dík

Re: Ke stažení

heslo je newtitan

DVD a CD Titan

Ahoj nemáte někdo DVD a CD Titan,kdo mi jej prosím vypálí?
kontakt:tomas.roucka@email.cz

Zbyňkovi

Ahoj. Našla jsem vás úplnou náhodou na you tube a zavzpomínala na zábavy asi tak před dvaadvaceti lety. Sice nový TITAN, ale hrajete stále super. Držím palce.

Re: Zbyňkovi

Ahoj, jak ten čas neuvěřitelně letí! Byla to tenkrát paráda, ale i teď to není špatný. Díky.

Nová Ves

Tak jsem si včera v Nové Vsi krásně zavzpomínal na staré dobré časy. Spousta známejch, skvělí pořadatelé, úžasní lidi, kteří se bavili hned od začátku, plnej dům, prostě paráda. Díky všem a jenom doufám, že jsme si touto akcí otevřeli cestu k dalším zábavám v tomhle regionu.

Re: Nová Ves

Byla to super akce, jen tak dál :-) Pár snímků v galerii...

Krucemburk

Díky novomanželům za vytvoření přátelského prostředí a možnosti skvěle si zahrát, jakožto i za výborné občerstvení děkujeme pěkně :-) i když se jednalo o "malou akci", patřila k těm nejpovedenějším, z pohledu dobrého pocitu muzikantova :-) Dále pokračujeme ve šňůře zábav s kvalitní rockovou muzikou a bez alkoholového opojení povšechného osazenstva, která vrcholí páteční akcí v Nové Vsi u Nového Města na Mor. a sobotní zábavou ve Svratouchu. Tím společně a doufejme v hojnějším než hojném počtu završíme naše prázdninové putování... :-) čau!

Akce v Modlíkově

Ahojte všichni, včera v Modlíkově (Vysočina) to byl skvělí večer. Od organizace až po všechny, kteří jste se podíleli na úžasné atmosféře to byla parádní akce. Kapele New Titan to šlapalo tak jak se na legendární kapelu sluší a mi jsme si to skvěle užili. Všem moc děkujeme za podporu a těšíme se na shledanou v Modlíkově a okolí.

Kapela Salvatori

Re: Akce v Modlíkově

Přidáváme se k vám a za kompliment děkujeme.

Přidat nový příspěvek
TOPlist